Gizlilik ve Güvenlik
Güvenli Ödeme
Bize emanet ettiğiniz bilgileri koruma konusundaki sorumluluğumuzun farkındayız. Gozlukcu.com,kişisel ve mali bilgilerinizi korumak için güvenlik duvarı,güvenlik yazılımları ve çeşitli güvenli teknikleri kullanır.
 
Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi
Gozlukcu.com alışverişiniz deneyiminizi en güvenli şekilde yaşamanız için, Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişler sırasında şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır.
 
Gozlukcu.com sunucuları güvenlik duvarları tarafından korunmaktadır
Gozlukcu.com alışveriş yaparken korunduğunuzdan emin olabilirsiniz! SSL Sertifikası ve Güvenlik Duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.
 
Kredi Kartı Güvenliği
Gozlukcu.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.
Gozlukcu.com, kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.